piątek, 1 października 2010

Z A G A D K A !!!

CO TO JEST I GDZIE SIĘ ZNAJDUJE ?
JEŻELI NIE WIESZ, TO WEJDŹ
"KAMIEŃ"6 komentarzy:

 1. Aidzisz, i Marzynia historyczka od Grażusi wiele dowiedzieć się może...
  Nie byłam tam, niestety.
  Całuski - mamcia

  OdpowiedzUsuń
 2. Graszo :D co to jest ? po stawie pływa i kaczka się nazywa :D nie mogłam oprzeć się takiemu wrażeniu , kiedy zobaczyłam namiar na odpowiedź :) mam kamienie, ale takie małe, zebrane z miejsc, które lubię ..np z brzegu jeziora . kamyczki ..te cukierasy też lubię :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie miałam przyjemności tam być.W wielu miejscach jeszcze nie byłam.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Marzyniu - jesteś niemożliwa...a któż z nas jest wszystkowiedzący:)))Powiem Ci, że ja też nie byłam w wielu miejscach w kraju, że nie wspomnę o zagranicy:)Ponieważ w poście fotograficznym z wakacji, zapomniałam wrzucić te z Żelazowej Woli, to sobie teraz wymyśliłam zabawę. A kamień mi się spodobał, bo oryginalny! Zagadka bez nagród - dlatego jest "klik". Pozdrawiam i buziaczki przesyłam całej rodzince!

  OdpowiedzUsuń
 5. Di - uwielbiam Twoje poczucie humoru:) Do pytania nie puściłaś linka..i gdzie mam klikać aby sprawdzić odpowiedź? :))) Zagadkę wrzuciłam, jak się dobrze domyślasz, dla zabawy - nie ma nagrody, tylko jest "klik":)Tak między nami, to ćwiczyłam umiejętności w zapisywaniu odnośników dla linków...to wszystko przez zawiłości techniki komputerowej! Też lubię kamienie...dla siebie te drobne, pomnika nie chcę!!! Pozdrawiam Cię serdecznie i buziaczki przesyłam. Och, zapomniałabym - przez Twoją podpowiedź, to pół nocy przesiedziałam i wysłuchiwałam clipów ...z ciarkami:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Aszko, kochanie ja też nie! Mam jeszcze marzenia, choć nie wiem czy je zrealizuję, coraz droższe to nasz życie i do odkładania nic mi prawie nie zostaje - a bardzo chciałabym pojechać do Chin - fascynuje mnie ten dziwny i piękny kraj. Pozdrawiam Cię serdecznie i buziaczki przesyłam.

  OdpowiedzUsuń