sobota, 9 października 2010

CIEKAWE WSPOMNIENIA: "MUZYKA,KTÓRA MNIE PRZENIKA"!

Zostałam zaproszona przez El do ujawnienia 3 utworów, które są dla mnie ważne i wiążą się ze wzruszającymi i wspaniałymi wspomnieniami. Nie mam z tym problemów, bo każdy utwór, to moja kolejna i ...jedyna miłość:)
Do zabawy zapraszam:
1. KUNDZIĘ
2. DANĘ SOLMILAR
3. DI
4. MARZYNIĘ
Zasady: wklejcie na swoich blogach linki z You Tube albo podajcie tytuł i wykonawcę.
Zaproście ile chcecie koleżanek, aby podzieliły się z nami "muzyką swojej duszy".


8 komentarzy:

 1. Grażynko, trudno by mi było zdecydować się na kilka utworów, u mnie wszystko zależny od aktualnego nastroju. Gratuluję Ci wygranego konkursu i pięknej nagrody:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uleńko, dzięki za gratulacje. Kochanie, ale na pewno masz we wspomnieniach jakieś piosenki, które wiążą się z miłymi okolicznościami sercowymi:)))Wejrzyj w siebie...a zobaczysz co Ci się będzie kojarzyło. Pozdrawiam i buziaczki przesyłam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosiu cieszę się, że już wróciłaś!!! Dzięki za odwiedziny - a wspomnienia są ciągle w nas:))) Piosenki z tamtych lat były, są i będą przynajmniej dla mnie wciąż na topie!Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Graszo dziękuję za zaproszenie do zabawy:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dano cieszę się, że przyjęłaś zaproszenie - uważam, że zabawa w muzykę jest wspaniała, dużo naszych przeżyć wiązało się z nią. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie do muzycznej zabawy.
  Muzyka towarzyszy mi cały czas i nie zawsze taka jak lubie ,bo wraz z dorastaniem moich chłopców czasem katowano moje uszy.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Kundziu cieszę się, że się odezwałaś i zaraz do Ciebie biegnę posłuchać Twoich ulubionych nagrań. Pozdrawiam cieplutko i buziaczki przesyłam.

  OdpowiedzUsuń