wtorek, 8 lutego 2011

PREZENTY....CZ. II

Miałam zamiar wczoraj napisać wszystko....ale gapa ze mnie i nie mogłam sobie poradzić z wrzuceniem większej ilości zdjęć:) Widać w poprzednim poście, jak bardzo rozciągnęła się strona....w pustą, czystą kartkę:)))
2). Drugą paczkę z prezentami w zabawie "Podaj dalej" dostałam od Gosi. Dziękuję Ci Małgosiu za tyle wspaniałości, zwłaszcza, że wszystkie otrzymane drobiazgi są miłe memu sercu. Kolorystycznie dobrałaś tak, że jestem cała w skowronkach! A oto, co dostałam od Gosi:

Oprócz tych wspaniałości - przyszła jeszcze w paczce, zamówiona przeze mnie wcześniej, poduszka! Gosia haftuje śliczne poduszki na sprzedaż, polecam moje drogie - zamawiajcie, bo s
ą warte każdych pieniędzy!!! Ta moja przeznaczone jest dla najmłodszej wnusi...jak tylko przyjdzie na świat, to będzie miała powitanie z życzeniami od babci:))) A tak wygląda poduszka:
Gosiu dziękuję Ci za te wspaniałości i cieszę się, że nawet płatki kwiatowe w woreczku zapachowym, są w moim ulubionym kolorze!

10 komentarzy:

 1. Oj, Graszko ja tez mam zawsze problemy z wrzucaniem zdjec i w ogole z tymi wszystkimi technicznymi sprawami i zawsze musze prosic corke o pomoc, a ona twierdzi, ze jestem niestety niewyuczalna!
  Prezenty piekne, ciesza oko i dusze. Oj ma faktycznie Gosia talencik do wyszywania!
  Przesylam moc usciskow i zadowolenia z prezentow!

  OdpowiedzUsuń
 2. Amelio - widzisz, że my "wiekowe damy" jak się okazuje nie ze wszystkim sobie radzimy:))) Niestety znajomość komputera od "środka"...jest dla mnie czarną magią:))) Syn mi nieraz pomaga, ale staram się sama robić wiele rzeczy, ponieważ pracuję przeważnie w nocy:)))a on już śpi! Amelko dzięki Ci za życzenia, bo cieszę się z tych prezentów jak małe dziecko:))) Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać w tym serce tej dziewczyny.
  Całuski, Grażuniu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację Marzyniu, wielkiej dobroci to człowiek! Też Ci całuski przesyłam,pa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Graszko Kochana, zapraszam do siebie, na blog, po odbiór Wyróżnienia i Dyplomu.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Grażynko , gratuluję wszelkich nagród i wyróżnień :) w pełni zasłużone.
  ja pracuję nad obrazkiem dla ciebie, ale Wena bije się z Chandrą i słabo mi idzie.
  nawet ten fiolet zaczyna mnie urzekać, odcienie wrzosu są efektowne.
  ps
  mam nadzieję, że zdrowie dopisuje , czego serdecznie życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Grażynko, dziękuję bardzo za wyróżnienie. Baaaardzo się ucieszyłam,jak tylko się odrobię, zaraz siadam do powinności z takim wyróżnieniem związanych. Tak ostatnio się składa, że trudno mi dorw3ać się do komputera.Ale to tylko przejściowe trudności. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anabell dzięki Ci serdeczne - już biegnę!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Di - dzięki Ci za troskę, zdrowie u mnie "końskie":))) tylko zapracowanam straszliwie!!! Wiesz łepek pracuje, ale sił fizycznych brak. A póki co mam sporo w domu do zrobienia...temat szeroki jak rzeka:))) Di, kochanie jedno mnie bardzo ucieszyło, że coś robisz fajnego!!! No, a że robisz dla mnie, to już szczyt szczęścia. Najważniejsze jednak to, że walczysz z tą Panią Chandrą!!!Może sobie dopiszę jeszcze jeden zawód (choć nie wyuczony)...terapeuta:)))Moc serdeczności Ci przesyłam i wzywam do dalszej walki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gabrysiu, kochanie nie martw się, ja wiem jak życie w realu potrafi namieszać. Jestem cierpliwa i wcale się nie martwię, że mogłabyś nie odebrać swojego wyróżnienia. Kiedy tylko znajdziesz możliwość, to sama zrobisz co trzeba...Przesyłam Ci moc uścisków i trzymaj się!!!

  OdpowiedzUsuń