poniedziałek, 7 lutego 2011

PREZENTY, WYRÓŻNIENIA...PREZENTY - CAŁA RADOŚĆ PO MOJEJ STRONIE !!!


Choć.."nie chcem ale muszem"...jak mawiał - wiadomo kto:))) Wracam do pisania, mimo ograniczenia czasowego - w dalszym ciągu remont...i zajęcia w realu nie pozwalają mi siedzieć spokojnie przy pisaniu. Jednak moje koleżanki blogowe...przywołują mnie do porządku i stawiają do pionu:)))
Zacznę od podziękowań za prezenty:
I. Od Jagny dostałam aż dwa - Agusiu jes
teś kochana i dziękuję Ci pięknie!
Pierwszy, to przesyłka pocztowa (która
wędrowała przez ponad miesiąc - tak działa nasza poczta) - dotyczy zabawy "Podaj dalej". Oto, co dostałam:

Drugim prezentem od Jagny jest wyróżnienie - Agusiu dziękuję Ci ślicznie - jest to moje pierwsze WYRÓŻNIENIE - jestem bardzo zadowolona!!!
Z wyborem 10 koleżanek do wyróżnienia, miałam trochę problemów, bo jest sporo blogów, które w mojej ocenie są wspaniałe, ale....cóż zrobić takie zasady. Więc, według alfabetu wymienię, aby nie było niejasności:
1).- AGA_XY
2).- ANABELL
3).- ASZKA
4).- DANA SOLMILAR
5).- DI
6).- GABRAJ
7).- GOSIA
8).- MARZYNIA
9).- MOTA
10)-ULA

1. - Podziękuj za wyróżnienie.
2. - Umieść u siebie link do bloga osoby, która Cię wyróżniła.
3. - Umieść u siebie logo wyróżnień.
4. - Przekaż nagrodę do 10 blogów.
5. - Umieść linki do tych blogów.
6. - Powiadom o tym nominowane osoby.
Poza tym stwórz listę rzeczy, które czyni
ą Was szczęśliwymi...
Aktualnie byłabym najszczęśliwsza...gdybym miała święty spokój w domu:)))Słońce i pogoda oraz spotkania z przyjaciółmi i długie Polaków rozmowy.... nic więcej mi do szczęścia....jeszcze miłość i zaufanie moich dzieci, wnuczki i zdrowie tej, która ma niedługo przyjść na świat....i to chyba mnie uszczęśliwia najbardziej!
!!

C.D.N - część druga o prezencie od Gosi, już jutro...

20 komentarzy:

 1. Piękną biżuterię dostałaś....

  OdpowiedzUsuń
 2. ojejku :D dziękuję ."Moja Droga ja Cię kocham" mogę zaśpiewać, a wyróżnienia nie są potrzebne. jesteś u mnie w pasku ulubionych, a ja u ciebie i jesteśmy "kwita".
  mam u siebie zalinkowanych kilka blogów, ale nie ze wszystkimi pisuję, podczytuję tylko. ludzie maja masę zajęć, własne zainteresowania i nie każdemu moje "pieprzoty" odpowiadają. mój blog powstał przez przypadek, chciałam coś komuś wyjaśnić, ale to raczej odniosło odwrotny efekt, ale może temu komuś na tym zależało.
  dzisiaj jestem nawet pewna, że właśnie o to chodziło. piękne prezenty otrzymałaś, to miłe :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę Graszko,że dostałam to wyróżnienie- bo to moje jedyne dotychczas ale musisz mi kochana wytłumaczyć jak się je wklejana swojego bloga.Nie mam o tym pojęcia :(.Ciesze się również,że paczuszka dotarła i że się podobało.Tylko mój prezent w porównaniu z Jagna to mały pryszczyk.CUDOWNOŚCI DOSTAŁAŚ.Ech mieć taki talent...

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu mnie się też bardzo podoba - powiem Ci, że warto było czekać tak długo! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Di, zrobisz..jak Ci serce dyktuje, no i jak tylko sama zechcesz, nie chcę Ci niczego narzucać. Uważam, że to miłe otrzymać w taką szarugę, zimnisko i ponury czas - coś co się zwie "Nagrodą słońca" - mnie od razu się cieplutko na duszy zrobiło. Myślałam,że poprawię Ci trochę nastrój....ale może jestem zbyt natarczywa i nie powinnam się tak z własną sympatią "narzucać"? Taka już jestem...a będzie ze mną coraz gorzej, bo z wiekiem pogłębia się charakterek:))) Ponoć udowodniono to naukowo:))) Dzięki za przesłaną piosenkę, miło mi - pozdrawiam Cię cieplutko i serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gosieńko - wszystko Ci jak Kacper Magdzie opiszę w m'ailu - a za chwilę wrzucę do nowego posta Twoje prezenty! Gosiu nie można porównywać swoich wzajemnych prezentów - bo cóż mogłabym ja powiedzieć o swoim?:))) Pożal się Boże, zrobionym bez specjalnego wysiłku i bez użycia takich wspaniałych jak Wasze zdolności manualnych!Gosi z Twoich jestem bardzo zadowolona...a grzeńca już piłam i wczoraj i dzisiaj - super!!!Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. W pełni zasłużone wyróżnienie, a prezenty przepiękne :) Gratuluje i pozdrawiam serdecznie :)
  Anula

  OdpowiedzUsuń
 8. Graszo!
  Po pierwsze gratuluję wyróżnienia i ślicznych prezentów!
  Po drugie dziękuję i cieszę się ogromnie, że jestem na liście Twoich ulubionych blogów:)
  Pozdrawiam prawie wiosennie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Grażynko, dziękuję za wyróżnienie. Piękne prezenty dostałaś :) Co do tej pustej przestrzeni, spróbuj zlikwidować entery, tzn kliknij pod ostatnim obrazkiem i daj Del, przytrzymaj aż do skutku, powinna się ta przestrzeń skasować. W trakcie jak nie będziesz widziała zmiany, przerwij i zobacz podgląd. Zdjęcia wrzucam jedno po drugim, i czasem kursor zanika to nie widać tej przestrzeni. Trzeba wówczas kliknąć pod samym zdjęciem i wykasować to co się narobiło. Co do protestów, jest coraz trudniej, a oni są jak beton. Martwię się bardzo, bo jestem jedynym żywicielem rodziny, a zaczynać życie od nowa w wieku 46 lat od nowa nie jest łatwo... Ines marzy o nauce w szkole średniej we Wrocławiu... zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anulko dziękuję Ci za miłe słowa, prezenty faktycznie prześliczne a zwłaszcza taka "babska" biżuteria...będę się miała w co stroić! Zwłaszcza, że są w moich ulubionych kolorach. Pozdrawiam Cię cieplutko i serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dano dziękuję za gratulacje i Tobie też przesyłam moc serdeczności - uwielbiam Twoje prace!!! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Uleńko kochana jesteś, że mi to tak "łopatologicznie" wyjaśniłaś:) Zaraz będę pisała drugą część posta i zobaczymy jak sobie z tym poradzę...taka jestem w tych technicznych nowinkach nierozgarnięta:)))Uleńko - strasznie się o Ciebie martwię, myślałam, że posunęliście sprawę do przodu, a tu masz...Kochanie jesteś osobą kreatywną i przebojową, na pewno coś wymyślisz...pamiętaj nadzieja umiera ostatnia!!! Bądź dobrej myśli, wszystko się ułoży, trzymam kciuki za Ciebie a Ines życzę spełnienia marzeń, bo musi tam studiować gdzie chce!!!Pozdrawiam Was serdecznie i słonecznie!

  OdpowiedzUsuń
 13. Graszko, bardzo dziękuję, że o mnie pomyślałaś. Wyróżnienie od czytelników jest mi droższe od innych.
  Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że Twój brak czasu wynika z ogromu szczęścia, jakie przynosi życie. Czego serdecznie Ci życzę :) :*

  OdpowiedzUsuń
 14. Monisiu dzięki Ci serdeczne za miłe życzenia - faktycznie mam teraz spora pracy - bo przeglądam mnóstwo dokumentów i pamiątek - robię miejsce w szafach na rzeczy dla wnusi. Tobie też wszystkiego co najlepsze życzę i cieszę się, że jesteś!!! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 15. Grażynko, jestem zaszczycona wyróżnieniem od Ciebie i niech to będzie wjaśnione. mam słoneczko umieszczone u siebie na kompiku. o żadnej natarczywości nie wspominałam. uśmiech sympatii posyłam :) choć dzień mam dzisiaj w towarzystwie chandry spędzony . liczę na wyrozumiałość.

  OdpowiedzUsuń
 16. Grażuniu, dopiero teraz zauważyłam wyróżnienie!
  Jesteś kochana!
  Nie jarzę jeszcze, o co lotto z tym umieszczeniem, ale jutro to przeczytam w mniej sennym nastroju.
  papapa!

  OdpowiedzUsuń
 17. Di, ani mi przez głowę nie przeszło abyś Ty myślała z niechęcią....To ja sama o sobie tak nieraz myślę...obiektywnie:))) I tak się cieszę, że zachowałaś moje "słoneczko".A co do towarzystwa, tej chandry, to powiem krótko:"kto z kim przystaje..." :))) Nie musisz się z nią kolegować:))) Zrób dla mnie śliczny obrazek - "polanka leśna z wrzosami"!!!!Uwielbiam fiolety i wrzosy w naturalnym ich środowisku! Kochanie, cała jestem wyrozumiałością, więc obdzielam nią i Ciebie:))) Przesyłam moc serdeczności i zachęcam do pozbycia się tej niemiłej koleżanki "chandry":)))

  OdpowiedzUsuń
 18. Marzyniu, moja Ty "córciu" blogowa - dzięki za miłe słowo...choć nie na niedzielę:))) Spodobało mi się to "lotto" - postaram Ci się jutro jakoś wyjaśnić...sprawę. Mam zaległości w korespondencji...obiecałam list i "poczta" do Ciebie pewnikiem jeszcze nie doszła:)))) Wiesz, że nie dochodzą tylko, nie wysłane listy:))) Jutro przywołam listonosza do porządku. Całuski Ci przesyłam i tulę cieplutko,pa.

  OdpowiedzUsuń
 19. Grażynko, gratuluję wyróżnień i prezentów!
  Dziękuję za odwiedziny u mnie i miły komentarz. Wpadam do Ciebie czasami ale nic nie piszę bo ... bo coraz częściej mam wrażenie, że ,,nie mam nic do powiedzenia,, ... to upiory przeszłości wróciły (ja kiedyś milcząca i skryta byłam ... dopiero po 40-tce się rozgadałam ... czasem mam wrażenie, że nadrabiam ,,czas milczenia,,). Muszę te upiory przeszłości strzepnąć z siebie i pogonić ale to trochę potrwa:)
  Ściskam i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Danusiu rozumiem, nieraz nie jesteśmy w stanie nad czymś zapanować. Niemniej cieszę się, że rozkręciłaś się mimo wszystko - jesteś uzdolnioną osóbką, zainteresowanie masz wszechstronne i pogadać z Tobą przy pisaniu...można całkiem fajnie! Dana wpadam do Ciebie często i też nie zawsze zostawiam swój ślad,,,ale tak nieraz bywa, że weny do pisania brak. Moc uścisków Ci przesyłam - trzymaj się!

  OdpowiedzUsuń