niedziela, 21 października 2012

"MARNOTRAWNA" CÓRKA....POWRACA:)

Kiedy spojrzałam na datę ostatniego posta...to się za głowę złapałam:) Nie przypuszczałam, że aż tyle czasu mnie nie było:) Co tam, już jestem cała, zdrowa i pełna wigoru po ostatnim w tym roku, wyjazdowym spotkaniu. Jesienny zjazd w Lublinie przy pięknej słonecznej pogodzie, moje przyjaciółki lublinianki, zorganizowały rewelacyjnie. Już pierwszego dnia obwoził nas po mieście, przez ponad dwie godziny, wynajęty trolejbus "ZIUTEK"! 
Wieczorem, gromadne spotkanie w hotelowej sali konferencyjnej ....i świetna zabawa! Odstawiałyśmy nie tylko tańce i śpiewy:))), ale stworzyłyśmy na poczekaniu Kabarecik"Improwizacja"....śmiechom nie było końca:)))
 Wędrując po Lublinie i zwiedzając ciekawe zabytki, należało oczywiście wzmacniać się i napitkiem i....konkretnym daniem:))))
Miałyśmy tylko jeden kłopot....nie we wszystkich knajpeczkach było dla nas miejsce...."gromadka" liczyła skromne 18 osób:)))) Jednak nasza "Silna Grupa Pod Wezwaniem..." potrafiła pokonać wszystkie przeszkody:))) Bawiłyśmy się jak duże dzieci, tego się nie da zapomnieć. Boję się tylko, że za jakiś czas.....zaczniemy coraz bardziej dziecinnieć:))) Przez zimę nabieramy sił i pomysłów na nowe letnie zabawy....tak się umówiłyśmy!  
 

29 komentarzy:

 1. Witam, witam "córę marnotrawną" w blogowych progach. Okrutnie długo Cię nie było. No ale skoro tak dobrze się bawiłaś, to wybaczam tę nieobecność. To teraz czekam na całą furę postów.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Aniu i dzięki serdeczne za pamięć i odwiedziny.Obiecuję, że będę pisała do0syć regularnie....tylko pobiegam po salonach i odnowię znajomości:) Pozdrawiam Cię serdecznie.

   Usuń
 2. Najważniejsze że wróciłaś:)))))widzę że czas miło spędziłaś:)))Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Reniu cieplutko i powiem, że trudno mi się teraz, po przerwie, skupić...i pisać:))) Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 3. No nareszcie wróciłaś moja droga. Widzę, że świetnie się bawiłaś i tak trzymaj, nikt Ci tego nie zabierze.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Grażynko i muszę przyznać, że dużo nie brakowało, a byśmy się we wrześniu zobaczyły:)))Niestety nie dojechałam do Szczecina:))) Pozdrawiam serdecznie i buziaka ślę!!!!

   Usuń
 4. Dobrze, że wróciłaś.Bawiłyście się świetnie a co nam pozostało, świata nie zmienimy. Trzeba życie brać całymi garściami. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Tereniu i dziękuję za pamięć i odwiedziny. Sama zaczynam wędrówki po salonikach, ale idzie mi to w ślimaczym tempie:)))Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

   Usuń
 5. No tylko pozazdrościć ,mnie zawsze zjazdy omijają bo jeszcze pracuje przez okrągły rok ,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Bogusiu i cieszę się, że o mnie nie zapomniałaś! Poczekaj jeszcze trochę, a nadejdzie czas emeryckich swobód:))) Wtedy całe lato nasze i zjazdy w różnych miejscach Polski. Pozdrawiam Cię serdecznie!!!

   Usuń
 6. No witaj wreszcie ,Grazynko! Myslałam ,że zapomniałas o nas, a okazuje się,ze Ty po prostu byłas w swoim żywiole.
  Jakże ja Ci zazdroszczę takiego wspaniałego humoru i umiejętności zabawy.Ja tak bym nie potrafiła.
  Ale uwielbiam takich ludzi ,jak Ty.
  Myślę,ze teraz będziesz częściej z nami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Basiu bardzo serdecznie. Nie wierzę, że byłabyś "ponurakiem" w naszym towarzystwie, nie ma takiej opcji:)))Pozdrawiam serdecznie i buziaki przesyłam.

   Usuń
 7. Witaj Kochana :)
  Pięknie, że miło spędzasz czas i delektujesz się towarzystwem serdecznych osób :)
  Buziaczki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Bożenko cieplutko. Lubię ludzi, przyrodę, zwiedzanie zabytków i nie tylko...Póki jeszcze sił starcza, to korzystam z życia, bo kto wie...? Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i buziaki przesyłam!!!!

   Usuń
 8. Witam Grażynko! Fajne wspomnienia będą. Pięknie Grażynko, że masz taka paczkę, gdzie możecie tak miło spędzać czas.Pozdrawiam Grażynko i cieszę się, że już jesteś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tereniu dzięki, że wpadłaś do mnie. Witam Cię serdecznie. Kochana gdzieś się zapodział Twój blog...po prostu nie ma go u mnie. Już miałam zamiar Cię szukać po zaprzyjaźnionych salonikach, Twojego adresu...a tu jesteś we własnej osobie. Wpadam i biorę nowy adres do siebie. Pozdrawiam i buziaki ślę!!!!

   Usuń
 9. Graszu cieszę się, że wróciłaś! To wspaniale, że tak dobrze się bawiłaś. Będzie później co wspominać.
  Pozdrawiam i życzę więcej takich zjazdów:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Danuśka...masz rację, będzie co wspominać. Już teraz przeglądam wszystkie zdjęcia z wyjazdów i ....tęsknię za latem:))) Pozdrawiam Cię serdecznie i buziaki ślę!!!!

   Usuń
 10. Witaj Grażynko cieszę się . że jesteś znowu, uśmiechnięta i radosna. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Alinko i dziękuję za pamięć i odwiedziny. Teraz przez okres jesieni i zimy....pozostanie mi oglądanie fotek:))) Przesyłam Ci moc uścisków!!!!

   Usuń
 11. No nareszcie raczyłaś Graszko się pojawić:))) Jesteś rozgrzeszona z tak długiej nieobecności tylko dlatego, że widzę Cię zdrową i uśmiechniętą:)
  Naprawdę, bardzo cieszę się, że wróciłaś. Wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Krysiu cieplutko! Szczerze Ci powiem, że odzwyczaiłam się już od pisania:))) Jednak moja pamięć jest póki co dobra i bardzo często o Was myślałam...co te moje kochane blogowiczki piszą? Za czytaniem się stęskniłam, bo uwielbiam czytać te ciekawostki z życia wzięte. Przesyłam Ci Krysiu wiele serdeczności i uścisków!!!!

   Usuń
 12. Lubię tu być i dlatego Grażynko przyznałam wyróżnienie Twojemu blogowi , więc bardzo proszę wpadnij do mnie :):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nastko kochana...już biegnę do Ciebie!!!! Wzruszyłam się, bo nie wiem czymże sobie na wyróżnienie zasłużyłam? Ostatnio bardzo rzadko na blagach bywałam, ale obiecuję poprawę!!!!Moc uścisków ślę!!!!

   Usuń
 13. Kochana , jak dobrze widzieć Cie w takim humorze! jesteście wspaniałe i JA TEZ TAKA BĘDĘ ZA TE MARNE 15 LAT!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam kochana "córciu" i powiem tak: już masz zadatki na wspaniałą emerytkę z poczuciem humoru i luzackim drylem:))) Marzyniu wiem co mówię, bo większość z naszej paczki, to nauczycielki i uniwersyteckie "profesórki"...jak siebie nazywają:)))Pozdrawiam i buziaki przesyłam, jak również gratulacje z otrzymanego u Anaste wyróżnienia!!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo się ucieszyłam gdy zobaczyłam Twój wpis w komentarzach :)))Widzę,że wiele radości miałaś ze spotkania!!!Fajnie!!!Piękną jesień przedstawiasz na powitanie !!! A ja tak lubię jesień... Serdecznie pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 16. Halinko dzięki Ci kochana za pamięć i odwiedziny. Te wakacje tak szybko minęły, że strach...tak mi tęskno za ciepłem, słońcem i fantastycznymi spotkaniami!!! Pozdrawiam Cię serdecznie i buziaki ślę!!!!

  OdpowiedzUsuń
 17. jakie piekne zdjątka z Lublina... może gdzieś się minęłyśmy.. ale wtedy Was nie znalam jeszcze...

  OdpowiedzUsuń