czwartek, 25 października 2012

RADOŚĆ Z OTRZYMANEGO PREZENTU...OGROMNA!!! A RADOCHĘ SPRAWIA MI ....DAWANIE INNYM RADOŚCI!!!

Przeto zamieniam się w "samochwałę":))) Po tak długiej nieobecności, wracałam na łono blogowych saloników z duszą na ramieniu i myślą: "czy mnie ktoś jeszcze pamięta?" Okazuje się, że tak...kochana Nastka powiadomiła mnie o przyznanym przez nią wyróżnieniu. Wzruszyłam się niezmiernie, łezka poleciała....jednak natura wzięła górę i radość wypełniła moje serce, a uśmiech wykwitł na obliczu:)))
ANASTE tak mnie postrzega:
 - Grasza 44- fantastyczna , cudowna , pełna ciepła i humoru . Lubuję się w jej notkach pełnych wspomnień . Rzadko się spotyka ludzi z taką radością podchodzących do życia . Przypomina mi kobiety z mojej rodziny i nie sposób minąć jej bloga obojętnie .
A oto słodka nagroda:)
  Radochę sprawi mi podarowanie tej słodkiej nagrody tym blogom i ich autorkom, u których w salonikach najdłużej buszuję:))))
ANABELL - za osobowość, jak sama o sobie mówi, jest kobietą udomowioną.A jako taka odznacza się ogromną pracowitością! Uzdolnienia manualne wykorzystuje do tworzenia, a potem rozdawania, przepięknych, koralikowych precjozów. Fakt ten świadczy o jej dobrym, szczerym serduszku, bezinteresowności i przyjacielskim oddaniu. Poza tym ma talent literacki, zmysł detektywistyczny i wyszukuje, a potem opisuje, niesamowite tematy-dylematy, zagadki historyczne, medyczne i społeczne. W jej salonikach nie sposób się nudzić, tryska humorem i energią!
AZALIA - za wyjątkowy talent literacki. Wszystko, o czym pisze, dotyczy spraw codziennych,ludzkich, radosnych i smutnych. Pisze w sposób jasny, klarowny, przeplatając swe opowiadania barwnymi, pełnymi humoru wstawkami. Potrafi też wywołać dreszczyk emocji dozując ...napięcie lub opisując historie osnute mgłą tajemnicy. Jest osobą życzliwą, szczerą, kontaktową z dużym poczuciem humoru i wielkim bagażem życiowych mądrości.
EWA- za talent poetycki - za naturalne, szczere i nieraz bardzo emocjonalne wypowiedzi w sprawach bulwersujących, codziennych, ludzkich i nie tylko. Jest kobietą niezwykłą - silna, kiedy trzeba nieść pomoc słabym i pokrzywdzonym oraz wrażliwa, życzliwa, mądra, skromna i szczera!
KRYSIA- za fantastyczne pisarstwo, różnorodność zainteresowań i wiedzę wszelaką! Za wrażliwość, spostrzegawczość, poczucie humoru i kobiecość w pełnym tego słowa znaczeniu! Jest osobą kontaktową, życzliwą, sympatyczną i ma w sobie coś, co przyciąga do jej saloniku wielu gości!
MORGANA- za jej stałe i niezmienne zasady, własne morale i mądrość dojrzałej kobiety. Potrafi każdego zachęcić do przeczytania książki, obejrzenia ciekawego filmu, zrobienia wspaniałej potrawy, pielęgnacji kwiatów i ogrodu oraz do dobrych i poprawnych relacji między małżonkami, rodziną i tak ogólnie międzyludzkich!
Chciałabym obdarzyć tą słodką nagrodą o wiele więcej blogów, które uwielbiam odwiedzać i czuję się tam doskonale, jednak nie jestem w stanie od ręki zadecydować....Przy najbliższej okazji powołam "Kapitułę Grażusi" i stworzę własną nagrodę!!!
A teraz zasady, cytat z blogu Anaste:
 Inicjatywa pochodzi z tradycji zachodnich blogów, gdzie blogerzy przesyłają sobie kolorowe znaczki w ramach uznania. Ma to służyć przede wszystkim poprawieniu nastroju, pokazaniu, że dany blog wybitnie nam się podoba,na miłym geście w kierunku innych blogerów, a także popularyzacji ciekawych blogów. Osoba wyróżniona ma za zadanie wybrać 5, 10, lub 15 blogów,które wg niej zasłużyły na wyróżnienie, zamieścić je w podobnym temu poście i poinformować wyróżnionych.
Do pobrania:

42 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Żabciu dziękuję Ci serdecznie za miłe słowa. Przesyłam Ci szczery uśmiech na dowód, że cieszę się ogromnie!!!!Pozdrawiam cieplutko.

   Usuń
 2. Graziu, kochana, zaskoczyłaś mmnie tyloma słodkościami. Czy naprawdę na to zasłużyłam? Mimo wszystko dziękuję serdecznie i przyznam, jestem wsruszona i zaszczycona. Czytałam Twój poprzedni wpis i troche mi żal, że byłaś na randce w moim Lublinie, a mnnie tam nie było. Już drugi raz omija mnie ciekawa impreza, przedtem w Bielsku, a teraz w Lublinie. Widać, że zaszalałyście. To mi sie podoba. Pozdrawiam z łezką w oku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grażuś, wiem żeś osóbką skromną i wrażliwą, ale wiem również, że zasługujesz na ten "puchar" pełen słodyczy. Też bardzo żałuję, że w tym roku nam spotkanie nie wyszło....pamiętaj jednak, następne lato przed nami!!! Pozdrawiam z uśmiechem i to szczerym!!!!

   Usuń
 3. A nie widze swego komentarza, zaginął :))
  Mam 27 lat, wiec do emerytury jeszcze daleko...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Żabciu ponownie, komentarz nie zaginął jeno ukrył w spamach:))) Znalazłam, opitoliłam "spamowca" i już sobie błyszczy pod postem!!!!Pan Spam jest nader żarłoczny i często pochłania wpisy moich koleżanek, muszę nad nim popracować:))) Domyśliłam się, czytając Twego bloga, żeś osóbką młodą....więc i czekania na radość "wesołego życia staruszka...-ki " będzie Ci się dłużyło:))) Nic to, kiedyś nadejdzie. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę samych miłych chwil!!!!

   Usuń
 4. Graszko! Ależ niespodzianka i radość z nagrody, z ciepłych, życzliwych słów, oraz z tego że znalazłam się w tak szacownym towarzystwie:) Bardzo, bardzo dziękuję. Oczywiście nagrodę zabieram ze sobą i jak tylko uda mi się, to wkleją ją sobie na bloga:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krysiu cieszę się, że sprawiłam Ci radość. To dla mnie wielka frajda...przekazać innym coś, co mnie samą raduje. Zabieraj kochana, bo to Twoja nagroda!Przesyłam Ci gratulacje za pomysłowość w wyborze ciekawych tematów i fantastyczne ich opracowanie, buziaki!!!!

   Usuń
 5. Podpisuję się i ja pod opinią Anaste.I Twoją również dotycząca Azalii,bo tylko ja znam .I nie dziw się Grazynko,że wszyscy pamiętaja o Tobie.
  Przeciez jesteś WSPANIAŁA.Pod każdym względem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basieńko jesteś kochana, dziękuję za tak miłe memu sercu słowa. A co do Azalii, to widzę, że nie tylko ja darzę ją ogromną sympatią i podziwem za rewelacyjne teksty!!! Przesyłam Ci ogromnego przyjacielskiego buziaka i życzę spokojnej nocy!!!

   Usuń
 6. Gratuluję nagrody:))) w pełni na nią zasługujesz:)))Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reniu kochana, dziękuję za Ci za tak ciepłą ocenę i okazywaną sympatię. Możesz mi wierzyć, że ode mnie płyną do Ciebie równie miłe i pełne podziwu dla Twojej blogowej pracy,słowa! Przesyłam Ci przyjacielskiego całuska i życzę snów kolorowych, bo już noc.

   Usuń
 7. Witaj
  Przeczytać o sobie tyle cudowności, to jak być w niebie :)
  Czymże sobie Grażynko zasłużyłam? jestem, jaka jestem, jak miliony innych kobiet...
  Pozdrawiam Cię najpiękniej dobra Duszyczko i Skarbie optymistyczny :)
  Milutkiego weekendu :) buziaczek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Bożenko cieplutko i serdecznie. Myślę moja droga, że nic z tego, co napisałam o Twoim blogu, nie jest "fantazją" tylko całą prawdą. Tak postrzegam Ciebie i Twój blog. Przesyłam życzenia miłego weekendu i promienny uśmiech.

   Usuń
 8. Gratuluję wszystkim nagrodzonym i oczywiście nie omieszkam wpaść na wymienione blogi :):) Z pewnością i ja znajdę w nich coś dla siebie :):) W takich blogowych inicjatywach niezmiernie cieszy mnie ilość uśmiechów i radości , jaką sprawiamy ludziom :) Przesyłam ciepłe pozdrowienia Tobie i Twoim czytelnikom :):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nastko, dzięki i zapraszam, bo warto. Masz rację, najważniejszy, w tego typu zabawach, jest uśmiech i radość. Każda z nas zakładając bloga miała osobisty cel, chęć kontaktu z ludźmi, wyrzucenia na "komputerowy papier" własnych przemyśleń, wewnętrznych rozterek, oburzenia na otaczającą nas rzeczywistość lub po prostu pisania z pasją swoich opowiadań i wierszy. Dzięki Ci kochana za życzenia i pozdrowienia w imieniu własnym i moich koleżanek. Przesyłam Ci promyczki jesiennego słońca, dzisiaj u mnie było ich w nadmiarze:))) Buziaki!!!!

   Usuń
 9. Witaj Słodziutka Graszeńko:-)). Dobrze, że mnie nie wybrałaś... bo n ie wszyscy, których wybieram się zgadzają:-(. Buziole!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Mayeczko z dawna nie widziana:))) Powiem Ci w sekrecie, że planuję dla pozostałych moich blogowych przyjaciół stworzyć specjalną nagrodę...tematyczną! Tylko wymyślenie jej musi trochę potrwać...wiesz jak ja wolno "pracuję":))) Dzięki kochana za odwiedziny, powoli się rozkręcam...ale odwiedziny zaczęłam od Ciebie! Pozdrawiam cieplutko i buziaki przesyłam!!!!

   Usuń
  2. A wiesz, że ja też zaczynam od Ciebie? :-)). Na onecie też tak było. Podaj mi kod html spadających serduszek, bo chyba to antyspam, prawda? Ja mogłam mieć śnieg, ale nie mam IE i doopa szara. Buziolki.

   Usuń
  3. Mayeczko i tak to z nami jest...od dawien dawna - pukamy w najbardziej przyjazne drzwi:))) Dobrze Mayeczko wrzucę Ci na maila, bo nie wiem czy wejdzie na bloga. Pozdrawiam i buziaki ślę!!!!

   Usuń
  4. Mayeczko, wybacz...ale jak zwykle życie w realu mnie pochłonęło:))) Buziaki!!!!

   Usuń
 10. Witaj Grażynko! Szczerze Ci gratuluję.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Tereniu i dziękuję Ci za miłe słowa. Jestem po powrocie bardzo niezorganizowana, zaskoczyła mnie bardzo Nastka tym wyróżnieniem i nie mogę się ze wszystkim uporać. Pozdrawiam serdecznie i buziaka przesyłam!!!

   Usuń
 11. Gratuluję Grażynko nagrody, na którą w pełni zasłużyłaś. Miło Cię znowu czytać i niezmiernie cieszę, że już jesteś :)

  Serdeczności przesyłam ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bejotko witam Cię kochana moja bardzo serdecznie! Dziękuję, za tak miłe i ciepłe słowa. Też się cieszę, że już mam jesienne wieczory i siedzenie w domu gwarantowane:))) Wybacz, że przerwałam czytanie Twoich wpisów, choć bardzo mnie interesuje...co się z Tobą działo podczas mojej nieobecności. Czytać mogę tylko nocami, a wszystkiego nie "przełknę" za jednym posiedzeniem. Będę do Ciebie wpadała systematycznie...chyba przez cały tydzień. Przesyłam Ci wiele serdeczności i uścisków!!!!

   Usuń
 12. Witaj Grażynko.Wiele razy zaglądałam do Twojego saloniku,długo Cię nie było.Ostatnio,gdy się pojawiłaś i dokonałaś wspaniałego wpisu,starałam się zostawić swój komentarz,ale niestety nie udało mi się.Napisałam wówczas,że jesteś gwiazdą najjaśniejszą w każdym towarzystwie,bo masz doskonałe poczucie humoru i piękną duszę.Słodka nagroda bardzo Ci się należy,słodka Grażusiu o wielkim sercu.
  Co do mojej skromnej osoby,tyle ciepłych słów z Twoich ust onieśmieliło mnie.Serdecznie dziękuję,za to ,że jesteś,za nasze rozmowy,za ciepło jakie od Ciebie otrzymałam,dziękuję za tą nagrodę,biorę ją z sobą,ale zostawię ją sobie w swoim sercu.
  Ściskam Cię mocno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewuś kochana, dziękuję Ci za tyle ciepła, serdeczności i sympatii. A już się martwiłam, że mnie "olałaś", więc tym bardziej wdzięcznam, żeś po raz drugi wpadła i wyjaśniła sprawę. Nie wiem co się dzieje na tym blogu, bo nie Ty pierwsza mówisz o blokadzie, tak mi przykro! Przesyłam Ci Ewuniu wiele uścisków i przytulam skarbie do serduszka!!!! Teraz siedzę w domku i daj mi znać a pogadamy na skypie!

   Usuń
  2. Witaj Grażynko.Listopad nie należy do ulubionego przeze mnie miesiąca.Teraz jest szczególnie ponury przez brak słońca.
   Odezwę się w najbliższym czasie.Ściskam Cię.

   Usuń
  3. Ewuś kochana, nie wiem co się dzieje...nie nadążam za niczym...ciągle brak mi czasu. Też nie lubię tego miesiąca, lecz staram się mieć dużo zajęć, aby nie myśleć! Przesyłam buziaki i czekam na Twój znak!!!!Przy skypie jestem zawsze po 22.oo!!!

   Usuń
 13. Graszo przyjmij moje gratulacje ...
  Dla mnie największą nagrodą jest to, że znowu powróciłaś na blogowe saloniki :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grażynko dziękuję Ci z całego serca!!!Co do powrotu, to jak sama widzisz nie najlepiej mi to idzie:)))W tym miesiącu miałam tyle zajęć, że głowa mała. Kiedy mogłabym zasiąść w nocy do kompka, to jestem strrasznie zmęczona i mam pustkę w głowie:))) Pozdrawiam Cię serdecznie i buziaki ślę!!!!

   Usuń
 14. WITAK GRAŻUSIU - hip hip huraaaaaaaaaaaaa
  niech żyje przyjaźń, czerwone kapturki , jesień i ciasto Grażusi ...
  piękne te Twoje księżniczki eeeech - fajniue, że wróciłaś
  świat jest piękny ... szczególnie jesienią ;o))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Haniu cieplutko i bardzo serdecznie!!!! Wiem, że jesień piękna, ale nie lubię, przynajmniej początków, listopada. W tym czasie zawsze mam mnóstwo zajęć w realu, a kiedy zasiadam w nocy do kompka, to już nic mi się nie chce, a pisać szczególnie. Zmęczenie materiału...Przesyłam Ci moc uścisków i sympatii!!!

   Usuń
 15. Wreszcie wróciłam i przesyłam buziaki i uściski po długiej nieobecności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Agatko, cieszę się, że już jesteś!!! Przesyłam buziaki i moc serdeczności!!!!

   Usuń
 16. Dziekuje, oby juz tylko mile chwile, ostatnio cos mnie los nie rozpieszcza...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam skarbie, a na mnie te listopadowe nastroje bardzo źle wpływają. Postanowiłam po tej krótkiej przerwie wziąć się w garść i nadrobić zaległości w pisaniu! Trzymam za Ciebie kciuki...oby zły los się od Ciebie odwrócił!!! Przesyłam wiele serdeczności i sympatii!!!!

   Usuń
 17. Duszko nadrobiłam , wyczytałam , po liściastej alei pospacerowałam i wieczorowa porą pomachałam - Dośka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Dosiu serdecznie, dzięki za spacerek..wspólny, choćby wirtualnie. Widzę, że w realu coś nam, przez całe lato, było nie po drodze:)))Może, przy lepszej pogodzie, na wiosnę do Łazienek skoczymy:))) Pozdrawiam i buziaki przesyłam!!!!

   Usuń
 18. witam wieczorem,ciepłym nastrojem buziaczki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agatko, a ja znowu zniknęłam na krótko...Dzięki Ci za pamięć i odwiedziny, może teraz już się na salonach rozgoszczę:))) Przesyłam wiele serdeczności i buziaka!!!!

   Usuń